Çevre

cevre

Onur Beton çevreyi tüketmeden üretiyor.

Türkiye Hazir Beton Birligi üyesi olan Onur Beton, kaliteli üretim ve hizmet anlayisina paralel olarak, ekolojik dengeye zarar vermeden, çevresel degerleri koruyarak üretmeyi öncelikli görevlerinden kabul ediyor.

Çevrenin korunmasi konusunda son derece duyarli ve iddiali olan firma, bu anlayisla gerçeklestirdigi çalismalarindan ötürü ödüllendirilmekte ve takdir toplamaya devam etmektedir.

Onur’un hazir beton tesisleri, III. ERMCO (Avrupa Hazir Beton Birligi) Çevre Ödül Programi kapsaminda gerçeklestirilen ve THBB (Türkiye Hazir Beton Birligi) tarafindan düzenlenen 3. Yesil Nokta Çevre Yarismasi’nda Türkiye genelinde en iyi 3 tesis arasina girmeyi basarmistir.

Sanayiciligin sektör olarak belki de en zorlu alanlarindan biri olan hazir betonda lider olmayi hedefleylen Onur Beton, çalismalarini sürdürürken basta çevre ve insan sagligi olmak üzere, her türlü kurumsal ve sosyal sorumluk bilinciyle hareket ediyor.

 

 

 

 

odultoren

Onur Beton bugünkü kusaklarin üretim ihtiyacini karsilarken, gelecek kusaklarin da kendi ihtiyaçlarini karsilama haklari oldugunu düsünüyor ve çevreyi tüketmeden üretmek için tüm imkanlarini kullanmaya devam ediyor.’, 1), (26, ‘ERMCO Çevre Ödülü’, 4, 2, ‘ERMCO Uluslararasi Çevre Temsil Ödülü

Onur’un hazir beton tesisleri, III. ERMCO (Avrupa Hazir Beton Birligi) Çevre Ödül Programi kapsaminda gerçeklestirilen ve THBB (Türkiye Hazir Beton Birligi) tarafindan düzenlenen 3. Yesil Nokta Çevre Yarismasi’nda Türkiye genelinde en iyi 3 tesis arasina girmeyi basarmistir. Yarisma boyunca tesisler; dis görünüm, çevreyle uyum, çevre ve insan sagligina zarar vermeme, resmi kurumlara karsi sorumluluklar, kanun ve yönetmeliklere uygunluk, hava kalitesinin korunmasi ve is güvenligi gibi pek çok konuda siki bir denetimden geçirildi.
Her ülkeden seçilen en iyi 3 hazir beton tesisi, ERMCO’nun Ispanya Seville’de düzenledigi “XV. Avrupa Hazir Beton Kongresi’nde” ülkelerini temsil etmek üzere davet edildi. 08 Haziran 2007 tarihinde gerçeklestirilen bu kongrede seçilen firmalara “Uluslararasi Çevre Temsil Ödülü” verildi. Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanan en iyi üç tesis arasinda yer alan Onur Beton’un ödülü firmanin Yönetim Kurulu Baskani Mehmet Ali Onur’a Ispanya’daki kongrede takdim edildi.
Türkiye genelinde 700’ün üzerinde hazir beton tesisi oldugu düsünüldügünde Onur Beton’un basarisi daha da netlesmektedir.
yntmplt

Yönetim Sistemleri Politikamız


 Kalite Politikamız
 ‘Onur Beton Ekibi’nin kalite politikasi, faaliyet gösterdigi hazir beton sektöründe, müsterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutmak; ürünlerini zamaninda ve kaliteli üretip, müsteri memnuniyetini üst düzeye çikartmak; kalite sistem sartlarina uygun ve sürekli iyilesme felsefesi ile tüm çalisanlarinin katilimini da saglayarak, takim ruhu olusturup sektörde lider olmaktir.